KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624269
nr 1462 4269
Eigil Schwab (1882-1952), Sverige. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 59x49, yttermått inklusive ram: 77x68 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:42:30
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr